Zbiór newsów z tygodnia (30.08-05.09.2021)

Powrót Kevina Bicknera!

Po półtorarocznej przerwie na arenę międzynarodową powrócił reprezentant Stanów Zjednoczonych. W miniony weekend zawodnik wystartował w zawodach rangi FIS Cup w Ljubnie, gdzie zajął kolejno 31. i 20. miejsce.

Kevin Bickner

Za nami Puchar Tatr!

W minioną sobotę w Zakopanem na Średniej Krokwi odbył się organizowany przez Klub Sportowy Eve-nement Zakopane Puchar Tatr. Jego głównym sponsorem była firma Blachotrapez, która wraz z Kamilem Stochem i jego Teamem wspiera uczestników wydarzenia. Na miejscu pojawił się także m.in Stefan Hula oraz Dawid Kubacki.

Sadreev na kartach historii!

Danil Sadreev (18 lat) zapisał się na kartach historii i dzięki trzeciej pozycji zajętej podczas zawodów Letniego Grand Prix w Szczuczyńsku został 12. zawodnikiem, który stanął na podium tych zawodów mając rocznikowo 18 lub mniej lat. W gronie tych zawodników znaleźli się m.in Thomas Morgenstern (16 lat), Gregor Schlierenzauer (16 lat), Roman Koudelka (17 lat) czy Andreas Wellinger (17 lat).

Danil Sandreev

Maren Lundby przechodzi dalej!

W tegorocznej edycji norweskiego Tańca z Gwiazdami mamy okazję zobaczyć na scenie zdobywczynię trzech Kryształowych Kuli – Maren Lundby. W miniony piątek odbył się już drugi odcinek sezonu. Zawodniczka wraz z tancerzem Philipem Raabe awansowała do kolejnego odcinka.