Puchar Świata Pań w Hinzenbach: Zwycięstwo Niki Kriznar!

przez Vivienne Stycz

Po wczorajszym konkursie indywidualnym w Hinzenbach o którym możecie przeczytać tutaj, dziś powróciliśmy do Hinzenbach, aby rozegrać kolejny konkurs. Zapraszamy do lektury.

Kwalifikacje

O godzinie 12:25 tradycyjnie odbyły się kwalifikacje. Zdominowały je w całości Słowenki pierwsze miejsce zajęła Nika Kriznar (87 m). Maja Vtic (86 m) i Spela Rogelj (83,5 m) zajęły kolejne dwa miejsca.

Konkurs

Gdy wybiła godzina 13:40 rozpoczęła się pierwsza seria konkursowa, w której wzięło udział 40 zawodniczek. Na półmetku zawodów prowadziła Słowenka Nika Kriznar (88,5 m). Na drugiej pozycji znajdowała się Szwedka Frida Westman (88,5 m), a trzecie miejsce zajmowała Francuzka Josephine Pagnier (84,5 m).

Po króciutkiej przerwie wróciliśmy na skocznie w Hinzenbach, aby rozstrzygnąć, która z Pań na swym koncie zapisze zwycięstwo. Kilka minut i wszystko było jasne Słowenka Nika Kriznar (92,5 m) nie pozwoliła wyrwać sobie zwycięstwa. Na drugim miejscu znajdowała się Austriaczka Marita Kramer (91,5 m), a podium uzupełniła Francuzka Josephine Pagnier (85 m).

A jeśli jesteście ciekawi co w skokach piszczy to serdecznie zapraszamy na nasze social media takie jak TwitterInstagram oraz Facebook. W czasie sezonu znajdziecie tam liczne relacje z zawodów Pań i Mężczyzn na różnych szczeblach.

Vivienne

Źródło grafiki: skispringen.com

0 komentarzy
1

Może ci się spodobać