Rozdanie charytatywne

przez Zuzanna Karwacka

W dzisiejszym wpisie dość nietypowo przychodzimy do Was z pewną inicjatywą, jaką jest rozdanie. Jako redakcja, która zaczyna cieszyć się coraz większą popularnością postanowiliśmy przekuć rozgłos w dobry uczynek dla drugiego człowieka.

Ponad dwa lata temu mieliśmy okazję zorganizować rozdanie dwóch plastronów polskich skoczków. W tym roku chcemy powtórzyć ułożoną wtedy akcję. Do wygrania w naszym wydarzeniu będą: czapka z Kamilandu, gadżety prosto z Innsbrucka oraz autografy znanych i lubianych skoczków takich jak np. dominator tego sezonu – Dawid Kubacki!

Jak wziąć udział w rozdaniu? Wystarczy podjąć się dwóch ważnych kroków: wpłacić dowolną kwotę na podaną przez nas zbiórkę charytatywną. Następnie wysłać nam dowód wpłaty na podanego maila:(stylowo.z.telemarkiem.redakcja@gmail.com). Opcjonalnie warto też zaobserwować nasze konta na Instagramie oraz Twitterze, aby nie przegapić kolejnych okazji do pomocy i wygranej. Czas zakończenia akcji 18.02.2023. Podanie wyniku rozdania: 19.02.2023.

Nasza uwaga oraz pełne wsparcie tym razem skupiają się na: https://pomagam.pl/100-twarzy-sm. Po wejściu w link możecie przeczytać historię mamy jednego z naszych czytelników. Tutaj również przybliżymy wam ją w paru zdaniach: Pani Hanna zmaga się z wieloma chorobami, ale ich ostatecznym wynikiem jest stwardnienie rozsiane. ,,(…) SM to choroba nieprzewidywalna, chytra, zdradliwa, uprzykrzająca i podstępna w działaniu. Choroba Ośrodkowego Układu Nerwowego, prowadząca również do destabilizacji i niemocy innych układów. Atakuje najczęściej na starcie życia, rządząc jego losami. Moimi rządziła jak chciała, choć czasem udało mi się ją z lekka zmylić. (…)”

Cała akcja nie jest w żaden sposób sponsorowana oraz nie obliguje was do żadnych kosztów dodatkowych poza samą wpłatą. Sport od zarania dziejów łączył ludzi, a tylko razem możemy zdziałać coś niesamowitego!

0 komentarzy
15

Może ci się spodobać