Felix Trunz kontuzjowany. ,,Mam nadzieję, że wrócę do treningów w połowie września.”

przez Martyna Okrzesik

Niestety, dotarła do nas informacja o kolejnej kontuzji jednego z młodych skoczków narciarskich. Tym razem urazu doznał 17-letni reprezentant Szwajcarii Felix Trunz. Porozmawialiśmy z zawodnikiem o zaistniałym problemie. W efekcie sportowca czeka przymusowa przerwa od treningów.

Felix Trunz, fot. Vivienne Stycz

ZOBACZ TEŻ: FRANCUZI PODSUMOWUJĄ START W COURCHEVEL. ,,NIE JESTEŚMY TUTAJ, ŻEBY WYGRAĆ, ALE ABY SIĘ UCZYĆ.”

Felix Trunz obecnie trenuje w szwajcarskiej kadrze B. Tego lata zadebiutował w zawodach Letniego Grand Prix we francuskim Courchevel, gdzie wystartował wraz z Gregorem Deschwandenem, Killianem Peierem oraz Remo Imhofem. W rezultacie Szwajcar zajął tam 46. oraz 31. miejsce. Pojawił się także podczas zawodów w Szczyrku, gdzie uplasował się na 34. oraz 31. pozycji. Okazuje się jednak, że zawodnik z problemami zmagał się już podczas polskich konkursów.

– ,,Złamałem kawałek kości w lewej stopie. Stało się to na przestrzeni czasu, więc nie było to spowodowane upadkiem. Już podczas Letniego Grand Prix w Szczyrku odczuwałem silny ból. Niestety nie mogę teraz skakać. Mam nadzieję, że wrócę do treningów w połowie września” – opowiedział Trunz w rozmowie ze Stylowo z Telemarkiem.

źródło: Felix Trunz

ZOBACZ TEŻ: GREGOR DESCHWANDEN: ,,NAPRAWDĘ FAJNIE JEST CZASAMI COŚ ZMIENIĆ.”

Na zakończenie serdecznie zapraszamy Was na nasze media społecznościowe – FacebookInstagram oraz Twitter.

źródło informacji: własne

0 komentarzy
3

Może ci się spodobać