Thomas Thurnbichler: ,,Widać, że wszyscy ciężko pracują.”

przez Stylowo z Telemarkiem

Trener Thurnbichler w swoich wypowiedziach po konkursie drużyn mieszanych przede wszystkim pochwalił kadrę polskich skoczkiń. Podsumował też, jak wyglądały skoki w konkursie pod względem technicznym. Jeśli chcecie się dowiedzieć o czym jeszcze mówił szkoleniowiec Polaków to serdecznie zapraszamy do lektury, szczegóły poniżej!

Thomas Thurnbichler, fot. Vivienne Stycz

Trener Thurnbichler o współpracy polskich skoczkiń oraz skoczków

– ,,Pierwsza seria w wykonaniu wszystkich skoczków była bardzo dobra. W drugiej rundzie pojawiło się sporo błędów, jednak należą się gratulacje całej kadrze kobiet. Widzę, że teraz pracują razem w duchu i stawiają małe kroki ku temu, by robić cuda na skoczni. Wiadomo, że jest to proces, ale startują i trzymają się tego. Myślę, że możemy nieźle razem wypadać. – opowiedział trener.

ZOBACZ TEŻ: DAWID KUBACKI: ,,MYŚLĘ, ŻE DOBRZE SPRAWDZILIŚMY SIĘ NA SKOCZNI.”

Parę słów o skokach pod względem technicznym

– ,,Ania i Nicole pokazały dziś dobre skoki, Dawid i Piotrek również. Te skoki były solidne, widać że wszyscy ciężko pracują i próbują znaleźć stabilizację w swoich skokach.

Thurnbichler zapytany o to, co jest do poprawy i czy zamierzają pracować nad błędami przed startem na Wielkiej Krokwi powiedział: – ,,To nasz cel – by się poprawić. Mieliśmy bardzo dobre treningi w ostatnich tygodniach, gdzie wszyscy skakali na dobrym poziomie. W pierwszym konkursie skoczkowie popełnili trochę za dużo błędów i niestety nie pokazali tego co na szkoleniach, więc nie ma jeszcze stabilności w ich próbach. Zobaczymy co zdołają zaprezentować na dużej skoczni

ZOBACZ TEŻ: KACPER JUROSZEK: ,,CHCIAŁBYM POŻEGNAĆ SIĘ Z ŁATKĄ SPECJALISTY OD SKOCZNI NORMALNYCH.”

Wywiad przeprowadziła Martyna Okrzesik

Na zakończenie serdecznie zapraszamy Was na nasze social media – Facebook, Instagram oraz Twitter.

0 komentarzy
2

Może ci się spodobać