Zbiór newsów z tygodnia (01-07.11.2021)

przez Stylowo z Telemarkiem

Sebastian Szczęsny odchodzi z TVP. Od zbliżającego się sezonu poprowadzi nowe studio w TVN.

Gdy grupa Discovery nie udzieliła sublicencji Telewizji Polskiej na transmitowanie konkursów, doszło do kolejnej decyzji, która zmieniła szeregi TVP. Po 17 latach spędzonych w TVP Sebastian Szczęsny zmienił pracodawcę. Został pracownikiem TVN Grupa Discovery, aby być jednym z prowadzących studio podczas zbliżającego się sezonu PŚ w skokach narciarskich. Studio w TVN poprowadzi we współpracy z Damianem Michałowskim.

„Dziennikarze będą rozmawiać z zaproszonymi do studia gośćmi oraz ekspertami, łączyć się z reporterami, analizować wydarzenia i występy Polaków” – czytamy.

Sebastian Szczęsny

Skład Polek na inaugurację Pucharu Świata

26 oraz 27 listopada, w Niżnym Tagile skoczkinie zainaugurują Puchar Świata 2021/2022. Do samych zawodów jeszcze ponad trzy tygodnie, lecz trener Łukasz Kruczek ogłosił trzyosobowy skład Polski. Do Rosji pojedzie: Kamila Karpiel, Nicole Konderla oraz Kinga Rajda.

Od lewej: Nicole Konderla, Kamila Karpiel, Kinga Rajda (POL)

Skład Polaków na zawody FIS Cup w Falun

Polski Związek Narciarski opublikował skład na pierwsze zawody rangi FIS Cup w sezonie. W Szwecji reprezentować nas bedą: Adam Niżnik, Arkadiusz Jojko, Jan Habdas, Klemens Joniak, Szymon Jojko i Szymon Zapotoczny. Liczmy, że młodym zawodnikom 13 oraz 14 listopada pójdzie dobrze co będzie zwiastowało udany sezon.

źródło grafiki: Google Grafika, fot. pzn_pl (Twitter)
źródło informacji: własne; sport.onet.pl; sportowefakty.pl; eurosport.tvn24.pl

0 komentarzy
0

Może ci się spodobać