Jens Lurås Oftebro kontuzjowany

przez Martyna Okrzesik

Kolejne złe wieści docierają z norweskiej kadry A w kombinacji norweskiej. Jens Lurås Oftebro za pośrednictwem swojego profilu na Instagramie poinformował, że doznał kontuzji prawej ręki, która na kilka tygodni wtrzyma go od regularnych treningów.

Jens Lurås Oftebro, fot. NTB

ZOBACZ TEŻ: JENS LURÅS OFTEBRO O MINIONEJ ZIMIE: ,,TEN SEZON BYŁ DLA MNIE NIECO ROZCZAROWUJĄCY”

Jens Lurås Oftebro kontuzjowany

Początek przygotowań do sezonu 2024/2025, w którym odbędą się Mistrzostwa Świata w Narciarstwie Klasycznym 2025 w Trondheim, nie rozpoczął się pozytywnie dla 23-letniego Jensa Luråsa Oftebro. Norweski dwuboista za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował, że doznał kontuzji prawej ręki, w skutek upadku podczas treningu biegowego. Zawodnika czeka około 4-6 tygodniowa rekonwalescencja.

– ,,Niedzielna długa podróż nie zakończyła się tak, jak planowałem. Doznałem dwóch złamań ręki, więc teraz czeka mnie kilka nieco spokojniejszych tygodni z gipsem. Na szczęście do mistrzostw świata jeszcze dużo czasu” – napisał Jens Lurås Oftebro na swoim profilu na Instagramie.

Przypomnijmy, że Oftebro nie jest jedynym kontuzjowanym zawodnikiem z norweskiej kadry A w kombinacji norweskiej. Końcem maja, 33-letni Jørgen Graabak doznał złamania łokcia, a także kości przedramiennej. Pomimo urazu, sześciokrotny medalista mistrzostw świata stara się kontynuować przygotowania do nadchodzącej kampanii.

ZOBACZ TEŻ: JØRGEN GRAABAK KONTUZJOWANY

ZOBACZ TEŻ: SKŁADY KADR NORWEGII W KOMBINACJI NORWESKIEJ NA SEZON 2024/2025

Na zakończenie zapraszamy na nasze media społecznościowe – Facebook, InstagramTikTok oraz Twitter.

źródło: Instagram: @jensloftebro

0 komentarzy
3

Może ci się spodobać